Facebook TLSP

Zasady rozgrywek w sezonie 2020

Zarząd Ligi wprowadza następujące zasady rozgrywek w zbliżającym się sezonie 2020r.:

  1. Wyniki i ostateczna kolejność zespołów może być oficjalnie zakończona nie szybciej niż po skończonej 10 kolejce. Wówczas zwycięzcy otrzymają nagrody, z ligi spadną dwa zespoły, analogicznie dwie drużyny awansują do wyższej klasy rozgrywek. Baraży natomiast nie gramy. Jednakże gdyby doszło do zawieszenia ligi z powodu zamknięcia Orlików rozgrywki wznawiamy najszybciej jak to będzie możliwe, tak aby zdążyć z rozegraniem ligi do 10 października. W przypadku, gdy nie dogramy 10 kolejek, wtedy rozgrywki zostają anulowane, a rozliczenie „wpisowego” przez zespoły będzie w części zwrócone (pomniejszone o koszty poniesione za pracę sędziów, księgowość oraz Zarząd).
  2. Z uwagi na zamknięte szatnie, zawodnicy powinni wejść na teren obiektu w stroju piłkarskim, tak aby nie tracić czasu na grę (udostępnione będą jedynie toalety). Sędzia ma obowiązek rozpocząć zawody o pełnej godzinie ponieważ animator obiektu musi mieć czas po ich zakończeniu na dezynfekcję. Po rozegranym meczu należy natychmiast zabrać wszystkie swoje rzeczy, a przede wszystkim butelki po napojach i jak najszybciej udać się za bramę obiektu. Tylko nasza samodyscyplina pozwoli na sprawne przeprowadzenie zawodów.
  3. Drużyny czekające na swój mecz proszone są o przebywanie poza ogrodzeniem obiektu, a wejść na Orlik mogą dopiero po opuszczeniu wszystkich zawodników grających przed nimi.
  4. Z powodu pandemii nie będzie ceremonii powitania między zawodnikami oraz sędzią zawodów. Przekazujemy sędziemu drukowane protokoły i zaczynamy jak najszybciej mecz.
Sponsorzy Wspierający
Partnerzy
Atrakcje dzieci Torun