Facebook TLSP

Wyniki/terminarz

Ekstraklasa - Liga na boisku 2022
 1 kolejka
  poniedziałek, 11 kwietnia 2022r.
ZS31 17:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - FENIX MAP 3 : 4  
  wtorek, 12 kwietnia 2022r.
POLNA 17:00 JÓZEFA TEAM - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 7 : 0  
POLNA 18:00 DREWPOL - FLEXMET 7 : 4  
POLNA 19:00 JBB TORUŃ - FC DEVILS 7 : 6  
  środa, 13 kwietnia 2022r.
REJA 17:30 KOMTURIA TORUŃ - ESKA TSL 1 : 8  
REJA 18:30 BRZOZA TORUŃSKA - FC ALBATROSY 11 : 1  
REJA 19:30 NEUCA - CZTEROKROPEK / PAN KARP 0 : 8  
 2 kolejka
  wtorek, 19 kwietnia 2022r.
POLNA 17:00 FENIX MAP - NEUCA 6 : 4  
POLNA 18:00 CZTEROKROPEK / PAN KARP - DREWPOL 2 : 3  
POLNA 19:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - JBB TORUŃ 3 : 5  
  środa, 20 kwietnia 2022r.
REJA 17:30 FLEXMET - JÓZEFA TEAM 1 : 7  
REJA 18:30 FC ALBATROSY - KOMTURIA TORUŃ 1 : 4  
REJA 19:30 FC DEVILS - BRZOZA TORUŃSKA 8 : 3  
 3 kolejka
  poniedziałek, 25 kwietnia 2022r.
ZS31 17:30 CZTEROKROPEK / PAN KARP - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD 3 : 1  
  wtorek, 26 kwietnia 2022r.
POLNA 17:00 FENIX MAP - KOMTURIA TORUŃ 3 : 5  
POLNA 18:00 FC ALBATROSY - JBB TORUŃ 0 : 14  
POLNA 19:00 NEUCA - DREWPOL 0 : 10  
  środa, 27 kwietnia 2022r.
REJA 17:30 ESKA TSL - BRZOZA TORUŃSKA 9 : 4  
REJA 18:30 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - FLEXMET 5 : 2  
REJA 19:30 FC DEVILS - JÓZEFA TEAM 9 : 2  
 4 kolejka
  środa, 04 maja 2022r.
REJA 17:30 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - KOMTURIA TORUŃ 1 : 3  
REJA 18:30 FLEXMET - BRZOZA TORUŃSKA 6 : 12  
REJA 19:30 FC ALBATROSY - NEUCA 3 : 5  
 5 kolejka
  poniedziałek, 09 maja 2022r.
ZS31 17:30 FC DEVILS - ESKA TSL 6 : 10  
  wtorek, 10 maja 2022r.
POLNA 17:00 FLEXMET - CZTEROKROPEK / PAN KARP 1 : 11  
POLNA 18:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - FENIX MAP 2 : 5  
POLNA 19:00 FC ALBATROSY - DREWPOL 5 : 28  
  środa, 11 maja 2022r.
REJA 17:30 JÓZEFA TEAM - NEUCA 7 : 0  
REJA 18:30 JBB TORUŃ - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD 9 : 2  
REJA 19:30 BRZOZA TORUŃSKA - KOMTURIA TORUŃ 6 : 7  
 6 kolejka
  poniedziałek, 16 maja 2022r.
ZS31 17:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - BRZOZA TORUŃSKA 2 : 7  
  wtorek, 17 maja 2022r.
POLNA 17:00 KOMTURIA TORUŃ - DREWPOL 3 : 8  
POLNA 18:00 NEUCA - JBB TORUŃ 4 : 11  
POLNA 19:00 FENIX MAP - FLEXMET 7 : 5  
  środa, 18 maja 2022r.
REJA 17:30 CZTEROKROPEK / PAN KARP - JÓZEFA TEAM 4 : 4  
REJA 18:30 ESKA TSL - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 3 : 3  
REJA 19:30 FC ALBATROSY - FC DEVILS 0 : 24  
  piątek, 20 maja 2022r.
ZS31 18:30 FC DEVILS - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD 14 : 1  
ZS31 19:30 FENIX MAP - DREWPOL 0 : 3
 7 kolejka
  poniedziałek, 23 maja 2022r.
ZS31 17:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - NEUCA 4 : 2  
  wtorek, 24 maja 2022r.
POLNA 17:00 JÓZEFA TEAM - FC ALBATROSY 23 : 1  
POLNA 18:00 DREWPOL - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 8 : 3  
POLNA 19:00 JBB TORUŃ - ESKA TSL 4 : 2  
  środa, 25 maja 2022r.
REJA 18:30 BRZOZA TORUŃSKA - FENIX MAP 9 : 8  
REJA 19:30 FLEXMET - FC DEVILS 3 : 17  
  piątek, 27 maja 2022r.
AKA 18:30 ESKA TSL - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD 5 : 2  
AKA 19:30 JÓZEFA TEAM - JBB TORUŃ 0 : 4  
 8 kolejka
  poniedziałek, 30 maja 2022r.
ZS31 17:30 KOMTURIA TORUŃ - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD 2 : 1  
  wtorek, 31 maja 2022r.
POLNA 17:00 DREWPOL - FC DEVILS 2 : 1  
POLNA 18:00 JBB TORUŃ - CZTEROKROPEK / PAN KARP 8 : 3  
POLNA 19:00 JÓZEFA TEAM - FENIX MAP 13 : 5  
  środa, 01 czerwca 2022r.
REJA 17:30 FLEXMET - ESKA TSL 7 : 8  
REJA 18:30 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - FC ALBATROSY 6 : 2  
REJA 19:30 BRZOZA TORUŃSKA - NEUCA 3 : 1  
 9 kolejka
  poniedziałek, 06 czerwca 2022r.
ZS31 17:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - JÓZEFA TEAM 1 : 10  
  wtorek, 07 czerwca 2022r.
POLNA 17:00 NEUCA - FLEXMET 3 : 6  
POLNA 18:00 FENIX MAP - FC DEVILS 3 : 10  
POLNA 19:00 KOMTURIA TORUŃ - JBB TORUŃ 3 : 9  
  środa, 08 czerwca 2022r.
REJA 17:30 ESKA TSL - FC ALBATROSY 18 : 4  
REJA 18:30 CZTEROKROPEK / PAN KARP - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 7 : 4  
REJA 19:30 DREWPOL - BRZOZA TORUŃSKA 12 : 7  
 10 kolejka
  poniedziałek, 13 czerwca 2022r.
ZS31 17:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - DREWPOL 2 : 6  
  wtorek, 14 czerwca 2022r.
POLNA 17:00 NEUCA - KOMTURIA TORUŃ 2 : 3  
POLNA 18:00 FC ALBATROSY - FLEXMET 4 : 16  
POLNA 19:00 FENIX MAP - JBB TORUŃ 2 : 23  
ZS31 18:30 ESKA TSL - CZTEROKROPEK / PAN KARP 5 : 5  
  środa, 15 czerwca 2022r.
REJA 17:30 ESKA TSL - JÓZEFA TEAM 7 : 3  
REJA 18:30 CZTEROKROPEK / PAN KARP - BRZOZA TORUŃSKA 4 : 2  
REJA 19:30 FC DEVILS - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 19 : 5  
 11 kolejka
  poniedziałek, 20 czerwca 2022r.
ZS31 17:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - FC ALBATROSY 8 : 4  
  wtorek, 21 czerwca 2022r.
POLNA 17:00 CZTEROKROPEK / PAN KARP - FENIX MAP 10 : 3  
POLNA 18:00 JBB TORUŃ - FLEXMET 12 : 3  
POLNA 19:00 DREWPOL - JÓZEFA TEAM 5 : 2  
  środa, 22 czerwca 2022r.
REJA 17:30 BRZOZA TORUŃSKA - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 8 : 3  
REJA 18:30 NEUCA - ESKA TSL 0 : 3
REJA 19:30 KOMTURIA TORUŃ - FC DEVILS 4 : 6  
 12 kolejka
  poniedziałek, 27 czerwca 2022r.
ZS31 17:30 JÓZEFA TEAM - KOMTURIA TORUŃ 6 : 2  
  wtorek, 28 czerwca 2022r.
POLNA 17:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - NEUCA 2 : 2  
POLNA 18:00 ESKA TSL - DREWPOL 2 : 2  
POLNA 19:00 FC ALBATROSY - FENIX MAP 2 : 8  
  środa, 29 czerwca 2022r.
REJA 17:30 FLEXMET - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD 6 : 1  
REJA 18:30 FC DEVILS - CZTEROKROPEK / PAN KARP 7 : 3  
REJA 19:30 JBB TORUŃ - BRZOZA TORUŃSKA 11 : 2  
  czwartek, 30 czerwca 2022r.
SP23 18:15 KOMTURIA TORUŃ - CZTEROKROPEK / PAN KARP 3 : 4  
 13 kolejka
  poniedziałek, 04 lipca 2022r.
ZS31 18:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 1 : 1  
  wtorek, 05 lipca 2022r.
POLNA 17:00 KOMTURIA TORUŃ - FLEXMET 3 : 9  
POLNA 18:00 FENIX MAP - ESKA TSL 3 : 8  
POLNA 19:00 DREWPOL - JBB TORUŃ 2 : 5  
  środa, 06 lipca 2022r.
REJA 17:30 CZTEROKROPEK / PAN KARP - FC ALBATROSY 16 : 5  
REJA 18:30 NEUCA - FC DEVILS 4 : 12  
REJA 19:30 BRZOZA TORUŃSKA - JÓZEFA TEAM 2 : 4  
 14 kolejka
  poniedziałek, 29 sierpnia 2022r.
ZS31 18:30 FENIX MAP - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD -  
  wtorek, 30 sierpnia 2022r.
POLNA 18:00 FC ALBATROSY - NEUCA -  
POLNA 19:00 FLEXMET - WYGRYWAJ ALBO GIŃ -  
 15 kolejka
  poniedziałek, 05 września 2022r.
ZS31 18:30 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD -  
  wtorek, 06 września 2022r.
POLNA 17:00 FLEXMET - NEUCA -  
POLNA 18:00 KOMTURIA TORUŃ - DREWPOL -  
POLNA 19:00 FENIX MAP - FC ALBATROSY -  
  środa, 07 września 2022r.
REJA 17:30 CZTEROKROPEK / PAN KARP - FC DEVILS -  
REJA 18:30 ESKA TSL - JÓZEFA TEAM -  
REJA 19:30 JBB TORUŃ - BRZOZA TORUŃSKA -  
 16 kolejka
  poniedziałek, 12 września 2022r.
ZS31 18:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - NEUCA -  
  wtorek, 13 września 2022r.
POLNA 17:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - FENIX MAP -  
POLNA 18:00 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
POLNA 19:00 FLEXMET - FC ALBATROSY -  
  środa, 14 września 2022r.
REJA 17:30 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
REJA 18:30 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
REJA 19:30 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
 17 kolejka
  poniedziałek, 19 września 2022r.
ZS31 18:30 RCT LIDER SERWIS NOR-BUD - FLEXMET -  
  wtorek, 20 września 2022r.
POLNA 17:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - FC ALBATROSY -  
POLNA 18:00 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
POLNA 19:00 NEUCA - FENIX MAP -  
  środa, 21 września 2022r.
REJA 17:30 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
REJA 18:30 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
REJA 19:30 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
 18 kolejka
  poniedziałek, 26 września 2022r.
ZS31 18:30 FC ALBATROSY - RCT LIDER SERWIS NOR-BUD -  
  wtorek, 27 września 2022r.
POLNA 17:00 NEUCA - WYGRYWAJ ALBO GIŃ -  
POLNA 18:00 Rezerwacja   -   Rezerwacja -  
POLNA 19:00 FENIX MAP - FLEXMET -  
  środa, 28 września 2022r.
REJA 18:30 Rezerwacja   -   Rezerwacja -