Facebook TLSP

Zasady rozgrywek na hali w sezonie 2020/2021

Zarząd Ligi wprowadza następujące zasady rozgrywek w zbliżającym się sezonie halowym 2020/2021:

  1. Sezon halowy uważa się za rozegrany i zakończony po rozegraniu minimum 9 kolejek. Wówczas zwycięzcy otrzymają nagrody, z ligi spadną dwa zespoły, analogicznie dwie drużyny awansują do wyższej klasy rozgrywek. Baraże nie będą rozgrywane. Jednakże gdyby doszło do zawieszenia ligi z powodu zamknięcia hal rozgrywki wznawiamy najszybciej jak to będzie możliwe. W przypadku, gdy nie dogramy 9 kolejek, wtedy rozgrywki zostają anulowane, a rozliczenie „wpisowego” przez zespoły będzie w części zwrócone (pomniejszone o koszty poniesione za pracę sędziów, księgowość, Zarząd oraz koszta wynajmu hali).
  2. Drużyny wchodzą na halę dopiero po opuszczeniu wszystkich zawodników grających przed nimi i przychodzą bez osób towarzyszących.
  3. Ze względów sanitarnych i obostrzeń epidemiologicznych do odwołania nie będzie można korzystać z pryszniców w szkołach.
  4. Z powodu pandemii nie będzie ceremonii powitania między zawodnikami oraz sędzią zawodów. Przekazujemy sędziemu drukowane protokoły i zaczynamy jak najszybciej mecz.
  5. Sędzia ma obowiązek rozpocząć zawody o pełnej godzinie. Po rozegranym meczu należy natychmiast zabrać wszystkie swoje rzeczy, a przede wszystkim butelki po napojach i jak najszybciej udać się poza obiekt. Tylko nasza samodyscyplina pozwoli na sprawne przeprowadzenie zawodów.
Sponsorzy Wspierający
Partnerzy
Atrakcje dzieci Torun