Miejsce
Godziny meczy
Drużyny
Numer | Nazwa |
1 | NEUCA |
2 | POLMAN |
3 | DZWONECZKI USCHI |
4 | LOFT 79 |
5 | TECHNOPARK |
6 | PRZYSZLIŚMY PO WAS |
7 | FC KANGAROO |
8 | SPARTAKUS LUMAWER |
9 | CZTEROKROPEK |
10 | EU 07 |
11 | MERCURIUS TORUŃ |
12 | RUBINKOWO CENTRUM |
13 | TELEPIZZA.PL |
14 | TORGOL |
RUNDA I
Kol | Data | Boisko | Godzina | |||||
17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||
1 | wt | 18.04.2017 | ZS31 | 2-11 | 1-12 | 6-7 | 5-8 | 4-9 |
śr | 19.04.2017 | SP11 | 14-13 | 3-10 | – | – | – | |
2 | pn | 24.04.2017 | ZS31 | 10-8 | 14-9 | 2-3 | 13-5 | 1-4 |
pn | 24.04.2017 | SP11 | 12-6 | 11-7 | – | – | – | |
3 | pn | 8.05.2017 | ZS31 | 7-10 | 5-12 | 3-1 | 2-14 | 4-13 |
pn | 8.05.2017 | SP11 | 8-9 | 6-11 | – | – | – | |
4 | pn | 15.05.2017 | ZS31 | 1-6 | 2-5 | 14-10 | 11-9 | 3-4 |
pn | 15.05.2017 | SP11 | 12-8 | 13-7 | – | – | – | |
5 | pn | 22.05.2017 | ZS31 | 10-11 | 7-1 | 6-2 | 9-12 | 4-14 |
pn | 22.05.2017 | SP11 | 8-13 | 5-3 | – | – | – | |
6 | pn | 29.05.2017 | ZS31 | 10-6 | 13-3 | 11-5 | 1-2 | 12-4 |
pn | 29.05.2017 | SP11 | 9-7 | 14-8 | – | – | – | |
7 | pn | 5.06.2017 | ZS31 | 1-14 | 6-9 | 2-13 | 3-12 | 4-11 |
pn | 5.06.2017 | SP11 | 7-8 | 5-10 | – | – | – | |
8 | pn | 12.06.2017 | ZS31 | 12-10 | 2-7 | 3-6 | 14-11 | 4-5 |
pn | 12.06.2017 | SP11 | 13-9 | 1-8 | – | – | – | |
9 | pn | 19.06.2017 | ZS31 | 7-3 | 11-12 | 10-13 | 9-1 | 6-4 |
pn | 19.06.2017 | SP11 | 5-14 | 8-2 | – | – | – | |
10 | pn | 26.06.2017 | ZS31 | 5-6 | 2-9 | 13-11 | 14-12 | 4-7 |
pn | 26.06.2017 | SP11 | 3-8 | 1-10 | – | – | – | |
11 | pn | 3.07.2017 | ZS31 | 3-14 | 6-13 | 5-1 | 9-10 | 4-2 |
pn | 3.07.2017 | SP11 | 7-12 | 8-11 | – | – | – | |
12 | pn | 21.08.2017 | ZS31 | 13-1 | 7-14 | 12-2 | 11-3 | 10-4 |
pn | 21.08.2017 | SP11 | 9-5 | 8-6 | – | – | – | |
13 | pn | 28.08.2017 | ZS31 | 9-3 | 10-2 | 6-14 | 12-13 | 8-4 |
pn | 28.08.2017 | SP11 | 11-1 | 7-5 | – | – | – |
RUNDA II
Kol | Data | Boisko | Godzina | |||||
17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||
14 | pn | 04.09.2017 | ZS31 | 14-11 | 3-9 | 2-12 | 5-7 | 1-4 |
pn | 04.09.2017 | SP11 | 13-10 | 6-8 | – | – | – | |
15 | pn | 11.09.2017 | ZS31 | 13-3 | 9-14 | 7-2 | 12-1 | 4-5 |
pn | 11.09.2017 | SP11 | 10-8 | 11-6 | – | – | – | |
16 | pn | 18.09.2017 | ZS31 | 3-6 | 14-10 | 7-12 | 5-1 | 2-4 |
pn | 18.09.2017 | SP11 | 11-9 | 13-8 | – | – | – | |
17 | pn | 25.09.2017 | ZS31 | 6-13 | 9-10 | 2-5 | 7-1 | 4-12 |
pn | 25.09.2017 | SP11 | 3-14 | 8-11 | – | – | – | |
18 | pn | 02.10.2017 | ZS31 | 10-11 | 6-14 | 1-2 | 12-5 | 4-7 |
pn | 02.10.2017 | SP11 | 9-13 | 8-3 | – | – | – | |
19 | pn | 09.10.2017 | ZS31 | 9-6 | 11-13 | – | – | – |
pn | 09.10.2017 | SP11 | 8-14 | 10-3 | – | – | – | |
20 | pn | 16.10.2017 | ZS31 | 3-11 | 14-13 | – | – | – |
pn | 16.10.2017 | SP11 | 6-10 | 8-9 | – | – | – |
Runda rewanżowa, po pierwszej rundzie zasadniczej podzielona zostanie na dwie grupy. Przeczytaj: więcej informacji