Wyniki/terminarz

Ekstraklasa - Liga na boisku 2019
 
 1 kolejka
  środa, 03 kwietnia 2019r.
REJA 17:00 12 WOG - VANKING 8 : 1  
REJA 18:00 SM FLISAK - SZWEJK 2 : 5  
REJA 19:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - EURO-DRÓB 2 : 10  
REJA 20:00 GALACTICOS LIZARD KING - DREWPOL 2 : 1  
REJA 21:00 TS OPATRUNKI BELLA - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 3 : 6  
 
 2 kolejka
  środa, 10 kwietnia 2019r.
REJA 17:00 EURO-DRÓB - TS OPATRUNKI BELLA 14 : 3  
REJA 18:00 VANKING - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 4 : 7  
REJA 19:00 DREWPOL - SM FLISAK 6 : 2  
REJA 20:00 GALACTICOS LIZARD KING - 12 WOG 5 : 5  
REJA 21:00 SZWEJK - ATLETICO MOMENT FINANSE 3 : 0
 
 3 kolejka
  środa, 17 kwietnia 2019r.
REJA 17:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - EURO-DRÓB 3 : 7  
REJA 18:00 SM FLISAK - 12 WOG 1 : 3  
REJA 19:00 TS OPATRUNKI BELLA - SZWEJK 5 : 7  
REJA 20:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - DREWPOL 1 : 4  
REJA 21:00 GALACTICOS LIZARD KING - VANKING 3 : 0
 
 4 kolejka
  środa, 24 kwietnia 2019r.
REJA 17:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - TS OPATRUNKI BELLA 4 : 4  
REJA 18:00 DREWPOL - VANKING 11 : 4  
REJA 19:00 12 WOG - SZWEJK 2 : 1  
REJA 20:00 SM FLISAK - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 7 : 2  
REJA 21:00 GALACTICOS LIZARD KING - EURO-DRÓB 6 : 2  
 
 5 kolejka
  środa, 08 maja 2019r.
REJA 17:00 SM FLISAK - ATLETICO MOMENT FINANSE 2 : 2  
REJA 18:00 GALACTICOS LIZARD KING - TS OPATRUNKI BELLA 8 : 3  
REJA 19:00 12 WOG - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 5 : 1  
REJA 20:00 DREWPOL - EURO-DRÓB 3 : 4  
REJA 21:00 SZWEJK - VANKING 11 : 6  
 
 6 kolejka
  środa, 15 maja 2019r.
REJA 17:00 VANKING - TS OPATRUNKI BELLA 4 : 2  
REJA 18:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - ATLETICO MOMENT FINANSE 5 : 3  
REJA 19:00 EURO-DRÓB - SM FLISAK 7 : 0  
REJA 20:00 SZWEJK - GALACTICOS LIZARD KING 3 : 0  
REJA 21:00 DREWPOL - 12 WOG 4 : 1  
 
 7 kolejka
  środa, 22 maja 2019r.
REJA 17:00 GALACTICOS LIZARD KING - SM FLISAK 1 : 6  
REJA 18:00 DREWPOL - TS OPATRUNKI BELLA 13 : 0  
REJA 19:00 SZWEJK - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 18 : 1  
REJA 20:00 EURO-DRÓB - VANKING 20 : 2  
REJA 21:00 12 WOG - ATLETICO MOMENT FINANSE 4 : 1  
 
 8 kolejka
  środa, 29 maja 2019r.
REJA 17:00 VANKING - SM FLISAK 3 : 13  
REJA 18:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - DREWPOL 2 : 11  
REJA 19:00 TS OPATRUNKI BELLA - 12 WOG 3 : 3  
REJA 20:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - GALACTICOS LIZARD KING 2 : 9  
REJA 21:00 EURO-DRÓB - SZWEJK 1 : 3  
 
 9 kolejka
  środa, 05 czerwca 2019r.
REJA 17:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - GALACTICOS LIZARD KING 3 : 19  
REJA 18:00 TS OPATRUNKI BELLA - SM FLISAK 3 : 11  
REJA 19:00 VANKING - ATLETICO MOMENT FINANSE 1 : 5  
REJA 20:00 EURO-DRÓB - 12 WOG 5 : 4  
REJA 21:00 SZWEJK - DREWPOL 4 : 2  
 
 10 kolejka
  środa, 12 czerwca 2019r.
REJA 17:00 VANKING - 12 WOG 0 : 3
REJA 18:00 SZWEJK - SM FLISAK 9 : 3  
REJA 19:00 EURO-DRÓB - ATLETICO MOMENT FINANSE 3 : 0
REJA 20:00 DREWPOL - GALACTICOS LIZARD KING 7 : 2  
REJA 21:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - TS OPATRUNKI BELLA 0 : 9  
 
 11 kolejka
  środa, 19 czerwca 2019r.
REJA 17:00 TS OPATRUNKI BELLA - EURO-DRÓB 3 : 0
REJA 18:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - VANKING 1 : 19  
REJA 19:00 SM FLISAK - DREWPOL 4 : 11  
REJA 20:00 12 WOG - GALACTICOS LIZARD KING 7 : 5  
REJA 21:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - SZWEJK 0 : 3
 
 12 kolejka
  środa, 26 czerwca 2019r.
REJA 17:00 DREWPOL - ATLETICO MOMENT FINANSE 3 : 0
REJA 18:00 12 WOG - SM FLISAK 10 : 1  
REJA 19:00 SZWEJK - TS OPATRUNKI BELLA 13 : 2  
REJA 20:00 EURO-DRÓB - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 22 : 1  
REJA 21:00 VANKING - GALACTICOS LIZARD KING 1 : 7  
 
 13 kolejka
  środa, 28 sierpnia 2019r.
REJA 17:00 TS OPATRUNKI BELLA - ATLETICO MOMENT FINANSE 3 : 0
REJA 18:00 VANKING - DREWPOL 5 : 16  
REJA 19:00 SZWEJK - 12 WOG 6 : 2  
REJA 20:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - SM FLISAK 1 : 6  
REJA 21:00 EURO-DRÓB - GALACTICOS LIZARD KING 4 : 1  
 
 14 kolejka
  środa, 04 września 2019r.
REJA 17:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - SM FLISAK 0 : 3
REJA 18:00 TS OPATRUNKI BELLA - GALACTICOS LIZARD KING 4 : 4  
REJA 19:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - 12 WOG 2 : 16  
REJA 20:00 VANKING - SZWEJK 7 : 13  
 
 15 kolejka
  środa, 11 września 2019r.
REJA 17:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 0 : 3
REJA 18:00 TS OPATRUNKI BELLA - VANKING 3 : 0
REJA 19:00 SM FLISAK - EURO-DRÓB 0 : 3
REJA 20:00 GALACTICOS LIZARD KING - SZWEJK 3 : 10  
REJA 21:00 12 WOG - DREWPOL 2 : 2  
 
 16 kolejka
  środa, 18 września 2019r.
REJA 17:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - 12 WOG 0 : 3
REJA 18:00 TS OPATRUNKI BELLA - DREWPOL 3 : 9  
REJA 19:00 CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE - SZWEJK 4 : 12  
REJA 20:00 SM FLISAK - GALACTICOS LIZARD KING 3 : 4  
REJA 21:00 VANKING - EURO-DRÓB 0 : 3
 
 17 kolejka
  poniedziałek, 23 września 2019r.
SP23 18:00 EURO-DRÓB - DREWPOL 1 : 5  
  środa, 25 września 2019r.
REJA 17:00 GALACTICOS LIZARD KING - ATLETICO MOMENT FINANSE 3 : 0
REJA 18:00 DREWPOL - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 19 : 1  
REJA 19:00 12 WOG - TS OPATRUNKI BELLA 12 : 5  
REJA 20:00 SZWEJK - EURO-DRÓB 3 : 0
REJA 21:00 SM FLISAK - VANKING 3 : 0
 
 18 kolejka
  środa, 02 października 2019r.
REJA 17:00 DREWPOL - SZWEJK 14 : 2  
REJA 18:00 SM FLISAK - TS OPATRUNKI BELLA 0 : 3
REJA 19:00 GALACTICOS LIZARD KING - CARTED BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE 3 : 0
REJA 20:00 12 WOG - EURO-DRÓB 4 : 2  
REJA 21:00 ATLETICO MOMENT FINANSE - VANKING 0 : 3