1 kolejka |
poniedziałek, 01 kwietnia 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
0 : 7 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
TRANS FIM |
1 : 12 |
|
|
piątek, 05 kwietnia 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
HENDRICKSON |
18 : 3 |
|
|
2 kolejka |
poniedziałek, 08 kwietnia 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
TRANS FIM |
4 : 19 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
9 : 4 |
|
|
piątek, 12 kwietnia 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
12 : 0 |
|
|
3 kolejka |
poniedziałek, 15 kwietnia 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
13 : 4 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
4 : 8 |
|
|
piątek, 19 kwietnia 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
BELLA LINE |
4 : 7 |
|
|
4 kolejka |
piątek, 26 kwietnia 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
2 : 13 |
|
|
poniedziałek, 29 kwietnia 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
4 : 2 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
HENDRICKSON |
10 : 2 |
|
|
5 kolejka |
poniedziałek, 06 maja 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
HENDRICKSON |
16 : 3 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
8 : 8 |
|
|
piątek, 10 maja 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
BELLA LINE |
2 : 9 |
|
|
6 kolejka |
poniedziałek, 13 maja 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
6 : 0 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
10 : 1 |
|
|
środa, 15 maja 2019r. |
|
ZS31 |
19:45 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
BELLA LINE |
3 : 17 |
|
|
7 kolejka |
poniedziałek, 20 maja 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
9 : 2 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
4 : 7 |
|
|
piątek, 24 maja 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
TRANS FIM |
3 : 1 |
|
|
8 kolejka |
poniedziałek, 27 maja 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
6 : 5 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
10 : 4 |
|
|
piątek, 31 maja 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
BELLA LINE |
1 : 11 |
|
|
9 kolejka |
poniedziałek, 03 czerwca 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
HENDRICKSON |
9 : 2 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
5 : 3 |
|
|
10 kolejka |
poniedziałek, 10 czerwca 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
TRANS FIM |
5 : 7 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
HENDRICKSON |
5 : 6 |
|
|
czwartek, 13 czerwca 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
BELLA LINE |
6 : 11 |
|
|
piątek, 14 czerwca 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
2 : 3 |
|
|
11 kolejka |
poniedziałek, 17 czerwca 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
TRANS FIM |
5 : 4 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
4 : 6 |
|
|
piątek, 21 czerwca 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
3 : 0 |
|
|
12 kolejka |
poniedziałek, 24 czerwca 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
6 : 12 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
TRANS FIM |
3 : 3 |
|
|
piątek, 28 czerwca 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
10 : 3 |
|
|
13 kolejka |
poniedziałek, 01 lipca 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
3 : 10 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
HENDRICKSON |
7 : 9 |
|
|
piątek, 05 lipca 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
7 : 6 |
|
|
14 kolejka |
poniedziałek, 26 sierpnia 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
13 : 0 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
5 : 3 |
|
|
piątek, 30 sierpnia 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
BELLA LINE |
4 : 2 |
|
|
15 kolejka |
poniedziałek, 02 września 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
1 : 14 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
TRANS FIM |
5 : 4 |
|
|
piątek, 06 września 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
HENDRICKSON |
11 : 0 |
|
|
16 kolejka |
poniedziałek, 09 września 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
TRANS FIM |
1 : 12 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
4 : 9 |
|
|
piątek, 13 września 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
20 : 6 |
|
|
17 kolejka |
poniedziałek, 16 września 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
11 : 3 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
1 : 6 |
|
|
piątek, 20 września 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
BELLA LINE |
2 : 2 |
|
|
18 kolejka |
poniedziałek, 23 września 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
3 : 7 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
HENDRICKSON |
8 : 1 |
|
|
piątek, 27 września 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
2 : 13 |
|
|
19 kolejka |
piątek, 04 października 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
GIBONKI TORONTO |
|
- |
|
BELLA LINE |
2 : 4 |
|
|
20 kolejka |
poniedziałek, 07 października 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
3 : 6 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
HENDRICKSON |
|
- |
|
FC KATAKUMBY |
9 : 7 |
|
|
wtorek, 08 października 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
BELLA LINE |
3 : 4 |
|
|
czwartek, 10 października 2019r. |
|
3LO |
18:00 |
FCTP MAXIMUS BROKER |
|
- |
|
HENDRICKSON |
10 : 6 |
|
|
|
3LO |
19:00 |
TRANS FIM |
|
- |
|
OK SERWIS TORUŃ |
8 : 2 |
|
|
21 kolejka |
poniedziałek, 14 października 2019r. |
|
POLNA |
18:00 |
FC KATAKUMBY |
|
- |
|
GIBONKI TORONTO |
0 : 3 |
|
|
|
POLNA |
19:00 |
OK SERWIS TORUŃ |
|
- |
|
FCTP MAXIMUS BROKER |
1 : 4 |
|
|
piątek, 18 października 2019r. |
|
ZS31 |
20:00 |
BELLA LINE |
|
- |
|
TRANS FIM |
5 : 3 |
|
|