TLSP Toruń

Terminarz 2017 – Liga na boisku – III Liga

 

Miejsce

  • Boisko ze sztuczną nawierzchnią „Orlik” przy ZS nr 31 – ul. Dziewulskiego 41, więcej informacji: SZ31
  • Boisko ze sztuczną nawierzchnią „Orlik” przy SP nr 11 – Gagarina 36, więcej informacji: SP11

Godziny meczy

  • poniedziałek (SZ31): 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00
  • poniedziałek (SP11): 17:00, 18:00

Drużyny

Numer Nazwa
1 NEUCA
2 POLMAN
3 DZWONECZKI USCHI
4 LOFT 79
5 TECHNOPARK
6 PRZYSZLIŚMY PO WAS
7 FC KANGAROO
8 SPARTAKUS LUMAWER
9 CZTEROKROPEK
10 EU 07
11 MERCURIUS TORUŃ
12 RUBINKOWO CENTRUM
13 TELEPIZZA.PL
14 TORGOL

RUNDA I

Kol Data Boisko Godzina
17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
1 wt 18.04.2017 ZS31 2-11 1-12 6-7 5-8 4-9
śr 19.04.2017 SP11 14-13 3-10
2 pn 24.04.2017 ZS31 10-8 14-9 2-3 13-5 1-4
pn 24.04.2017 SP11 12-6 11-7
3 pn 8.05.2017 ZS31 7-10 5-12 3-1 2-14 4-13
pn 8.05.2017 SP11 8-9 6-11
4 pn 15.05.2017 ZS31 1-6 2-5 14-10 11-9 3-4
pn 15.05.2017 SP11 12-8 13-7
5 pn 22.05.2017 ZS31 10-11 7-1 6-2 9-12 4-14
pn 22.05.2017 SP11 8-13 5-3
6 pn 29.05.2017 ZS31 10-6 13-3 11-5 1-2 12-4
pn 29.05.2017 SP11 9-7 14-8
7 pn 5.06.2017 ZS31 1-14 6-9 2-13 3-12 4-11
pn 5.06.2017 SP11 7-8 5-10
8 pn 12.06.2017 ZS31 12-10 2-7 3-6 14-11 4-5
pn 12.06.2017 SP11 13-9 1-8
9 pn 19.06.2017 ZS31 7-3 11-12 10-13 9-1 6-4
pn 19.06.2017 SP11 5-14 8-2
10 pn 26.06.2017 ZS31 5-6 2-9 13-11 14-12 4-7
pn 26.06.2017 SP11 3-8 1-10
11 pn 3.07.2017 ZS31 3-14 6-13 5-1 9-10 4-2
pn 3.07.2017 SP11 7-12 8-11
12 pn 21.08.2017 ZS31 13-1 7-14 12-2 11-3 10-4
pn 21.08.2017 SP11 9-5 8-6
13 pn 28.08.2017 ZS31 9-3 10-2 6-14 12-13 8-4
pn 28.08.2017 SP11 11-1 7-5

RUNDA II

Kol Data Boisko Godzina
17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
14 pn 04.09.2017 ZS31 14-11 3-9 2-12 5-7 1-4
pn 04.09.2017 SP11 13-10 6-8
15 pn 11.09.2017 ZS31 13-3 9-14 7-2 12-1 4-5
pn 11.09.2017 SP11 10-8 11-6
16 pn 18.09.2017 ZS31 3-6 14-10 7-12 5-1 2-4
pn 18.09.2017 SP11 11-9 13-8
17 pn 25.09.2017 ZS31 6-13 9-10 2-5 7-1 4-12
pn 25.09.2017 SP11 3-14 8-11
18 pn 02.10.2017 ZS31 10-11 6-14 1-2 12-5 4-7
pn 02.10.2017 SP11 9-13 8-3
19 pn 09.10.2017 ZS31 9-6 11-13
pn 09.10.2017 SP11 8-14 10-3
20 pn 16.10.2017 ZS31 3-11 14-13
pn 16.10.2017 SP11 6-10 8-9

Runda rewanżowa, po pierwszej rundzie zasadniczej podzielona zostanie na dwie grupy. Przeczytaj: więcej informacji

Partner Techniczny
Sponsorzy Wspierający
Partnerzy