Ostatnie spotkanie:
BAT
14.04.2024
10:3
ARG
AZS
14.04.2024
8:6
JZE
ESK
14.04.2024
5:8
CPK
GLC
14.04.2024
0:3
PAK
PMZ
14.04.2024
0:3
WYG
Pokaż menu
Ukryj menu
Halowa liga piłkarska
I Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
II Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Archiwum
Liga na boisku
Sezon 2017
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2018
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2021
Ekstraklasa
I Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2022
Liga Open
Liga Oldbojów
Sezon 2023
Rozgrywki TLSP
Halowa Liga Piłkarska
Sezon 2017/18
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Oldboje
Baraże
Sezon 2018/19
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019/20
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020/21
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2021/22
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Sezon 2022/23
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Sezon 2023 (I runda)
I Liga
II Liga
Beach Soccer
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Strona główna
O nas
Regulamin
Do pobrania
Sędziowie
Video
Archiwum
Polityka prywatności
Kontakt
Strona główna
O nas
Regulamin
Do pobrania
Sędziowie
Video
Archiwum
Polityka prywatności
Kontakt
Halowa liga piłkarska
I Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
II Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Archiwum
Liga na boisku
Sezon 2017
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2018
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2021
Ekstraklasa
I Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2022
Liga Open
Liga Oldbojów
Sezon 2023
Rozgrywki TLSP
Halowa Liga Piłkarska
Sezon 2017/18
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Oldboje
Baraże
Sezon 2018/19
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019/20
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020/21
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2021/22
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Sezon 2022/23
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Sezon 2023 (I runda)
I Liga
II Liga
Beach Soccer
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Współpraca
Raport meczowy - 11 kolejka
poniedziałek, 25 czerwca 2018r., godzina: 20:45
Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 23
Sędzia: Krzysztof Chechłowski
LOFT79
4 : 3
FC OSIEDLE
Jakub Laks
Bartosz Motyl
Jacek Olewiński
Patryk Pędzierski
Piotr Studziński
Alexander Sumin
Kacper Urbański
Arkadiusz Urbański
Radosław Wiśniewski
Maciej Wronkowski
Artur Ziomek
Rafał Zwoliński
Karol Balinowski
Patryk Ciężkowski
Michał Gralewicz
Paweł Jakubowski
Daniel Jasnowski
Daniel Matyla
Dawid Matłosz
Dariusz Murawski
Patrycjusz Pawłowski
Jakub Piechowiak
Patryk Świeżyński
Mateusz Świtalski
Adam Szczepankiewicz
Jan Szczepankiewicz