сайт
NEW

Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich
Nov
29
2016
Zmiana hali w 7 kolejce ekstraklasy i I ligi PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2016 12:58

W powodu zajętej hali sportowej Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK przy ul. Św. Józefa 17, mecze 7 kolejki ekstraklasy i I ligi w niedzielę 04.12.2016r. odbędą się w hali Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41. Godziny rozpoczęcia meczów bez zmian.

 
Oct
30
2016
4 kolejka ekstraklasy PDF Drukuj Email
niedziela, 30 października 2016 19:22

Mecze 4 kolejki ekstraklasy odbędą się w sobotę 5 listopada 2016r. Godziny rozpoczęcia spotkań i hala bez zmian.

 
Oct
25
2016
Halowa Liga Oldbojów 2016/17 PDF Drukuj Email
wtorek, 25 października 2016 06:16

Od listopada 2016r. swoje zmagania rozpoczną najstarsi zawodnicy w naszej lidze. W sezonie halowym 2016/17 wystąpi 9 zespołów: IJM SERVICES, ZDB ROGOWO, POMOREK - EMTOR, WRZOSY, OLDBOJ - SKARPA, TORMAL, SP 28, EM3DACH i 2 EGO.

  

mecze 1 kolejki (03.11.2016 - 04.11.2016):

czwartek 03 listopada 2016:
Hala ZSPS i VIII LO godz. 20:00 POMOREK-EMTOR - EM3DACH
Hala ZSPS i VIII LO godz. 21:00 WRZOSY - SP 28
piątek 04 listopada 2016:
Hala ZSPS i VIII LO godz. 20:00 OLDBOJ-SKARPA - TORMAL
Hala ZSPS i VIII LO godz. 21:00 2 EGO - ZDB ROGOWO
pauza: IJM SERVICES

 
Oct
20
2016
Zmiana hali w 2 kolejce II ligi PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2016 12:58

W powodu zajętej hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Warszawskiej 1/5, mecze 2 kolejki II ligi w niedzielę 23.10.2016r. odbędą się w hali Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41. Godziny rozpoczęcia meczów bez zmian.

 
Oct
12
2016
IV i V Halowa Liga Piłkarska PDF Drukuj Email
środa, 12 października 2016 15:23

O miano najlepszej drużyny w IV Halowej Lidze Piłkarskiej, która swoje spotkania będzie rozgrywać w niedziele od godz. 15.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11 powalczą:

spadkowicz: CZTEROKROPEK,

R1 SQUAD II, BERETTA

oraz beniaminkowie: ATLETICO MOMENT FINANSE, V LO, OPONEO.PL [dawny ODLEW], SKS KOWALEWO, WOTUiW / JAR-TRAK TRANSPORT [dawny WOTUiW],  MERCURIUS - TORUŃ [dawna THUNDER - PIROTECHNIKA] i GOLDEN BOYS TORUŃ [dawne BIANCO ORONERRI].

Opiekunem IV ligi będzie Michał Parnicki z OPONEO.PL.

  

Natomiast w V lidze zagra 9 zespołów (niedziela w godz. 11.00 - 15.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11):

WIZARD, LUMAWER FUTSAL TORUŃ, TORGOL, PRT BAZA, B.A.U.S. AT, TOREC, FC KANGAROO, KROKODYLE i TECHNOPARK TORUŃ.

 

Pliki:
Pobierz (terminarz_IV_HLP_2016_17.pdf)Terminarz IV HLP w sezonie 2016/17[hala]169 Pobrane
Pobierz (terminarz_V_HLP_2016_17.pdf)Terminarz V HLP w sezonie 2016/17[hala]102 Pobrane
 
Oct
09
2016
II i III liga zamknięta PDF Drukuj Email
niedziela, 09 października 2016 12:58

Do rozgrywek II ligi przystąpią:

CUK [dawny TAF / CUK II], ORTUS MED, JÓZEFA TEAM, FENIX MAP [dawny MAP TRANSPORT FENIX], ROLKA.COM.PL, TOMKAR, A-GOL [dawny NOVAR LUBICZ],

oraz beniaminkowie: WYGRYWAJ ALBO GIŃ, PAK TORUŃ i TS OPATRUNKI - BELLA.

Opiekunem II ligi, która swoje mecze będzie rozgrywać w godz. 15.00 - 20.00 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Warszawskiej 1/5 będzie Piotr Zieliński z JÓZEFA TEAM.

 

W III lidze w sezonie 2016/17 zagrają następujące zespoły (sobota w godz. 15.00 - 20.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11):
spadkowicz: PBDI,
FUNDACJA "ŚWIATŁO" / FLAMHED, NEUCA, CZERWONI DSS, NET - PAK [dawna WAGRA], POLMAN S.A.
oraz beniaminkowie: ROBOTNIK TOPORZYSKO, HITOR 2 / NIEDŹWIEDZIE TORUŃ, TEAM OPATRUNKI i PRZYSZLIŚMY PO WAS.
Opiekunem III ligi został Robert Mazanowski z FUNDACJI ŚWIATŁO / FLAMHED.

Pliki:
Pobierz (terminarz_II_HLP_2016_17.pdf)Terminarz II HLP w sezonie 2016/17[hala]145 Pobrane
Pobierz (terminarz_III_HLP_2016_17.pdf)Terminarz III HLP w sezonie 2016/17[hala]148 Pobrane
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 56
как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.