Wyniki/terminarz

I Liga - Halowa Liga Piłkarska 2019
 
 1 kolejka
  niedziela, 20 października 2019r.
UCS 10:00 JS POWER-POL - NIEDŹWIEDZIE 6 : 4  
UCS 11:00 TAF - NET-PAK 6 : 0  
UCS 12:00 BUDLEX - EM3DACH 4 : 4  
UCS 13:00 JÓZEFA TEAM - JORDANKI OSM ŁOWICZ 9 : 3  
UCS 14:00 DEMTECH - PAK TORUŃ 11 : 0  
 
 2 kolejka
  niedziela, 27 października 2019r.
UCS 10:00 TAF - JÓZEFA TEAM 3 : 1  
UCS 11:00 DEMTECH - JS POWER-POL 8 : 8  
UCS 12:00 PAK TORUŃ - JORDANKI OSM ŁOWICZ 6 : 3  
UCS 13:00 NET-PAK - EM3DACH 7 : 3  
UCS 14:00 BUDLEX - NIEDŹWIEDZIE 6 : 3  
 
 3 kolejka
  niedziela, 03 listopada 2019r.
UCS 10:00 PAK TORUŃ - NET-PAK 5 : 4  
UCS 11:00 DEMTECH - EM3DACH 12 : 3  
UCS 12:00 TAF - JORDANKI OSM ŁOWICZ 3 : 3  
UCS 13:00 BUDLEX - JS POWER-POL 3 : 6  
UCS 14:00 JÓZEFA TEAM - NIEDŹWIEDZIE 3 : 6  
 
 4 kolejka
  niedziela, 10 listopada 2019r.
UCS 10:00 EM3DACH - JORDANKI OSM ŁOWICZ 3 : 9  
UCS 11:00 TAF - NIEDŹWIEDZIE 4 : 5  
UCS 12:00 DEMTECH - BUDLEX 8 : 2  
UCS 13:00 PAK TORUŃ - JÓZEFA TEAM 7 : 2  
UCS 14:00 NET-PAK - JS POWER-POL 5 : 5  
 
 5 kolejka
  niedziela, 17 listopada 2019r.
HSP31 15:00 BUDLEX - TAF -  
HSP31 16:00 JORDANKI OSM ŁOWICZ - NET-PAK -  
HSP31 17:00 JS POWER-POL - PAK TORUŃ -  
HSP31 18:00 NIEDŹWIEDZIE - EM3DACH -  
HSP31 19:00 JÓZEFA TEAM - DEMTECH -  
 
 6 kolejka
  niedziela, 24 listopada 2019r.
UCS 10:00 JORDANKI OSM ŁOWICZ - DEMTECH -  
UCS 11:00 EM3DACH - PAK TORUŃ -  
UCS 12:00 NIEDŹWIEDZIE - NET-PAK -  
UCS 13:00 JS POWER-POL - TAF -  
UCS 14:00 JÓZEFA TEAM - BUDLEX -  
 
 7 kolejka
  niedziela, 01 grudnia 2019r.
UCS 10:00 JS POWER-POL - EM3DACH -  
UCS 11:00 JORDANKI OSM ŁOWICZ - NIEDŹWIEDZIE -  
UCS 12:00 JÓZEFA TEAM - NET-PAK -  
UCS 13:00 BUDLEX - PAK TORUŃ -  
UCS 14:00 TAF - DEMTECH -  
 
 8 kolejka
  niedziela, 08 grudnia 2019r.
UCS 10:00 NIEDŹWIEDZIE - DEMTECH -  
UCS 11:00 PAK TORUŃ - TAF -  
UCS 12:00 JORDANKI OSM ŁOWICZ - JS POWER-POL -  
UCS 13:00 EM3DACH - JÓZEFA TEAM -  
UCS 14:00 NET-PAK - BUDLEX -  
 
 9 kolejka
  niedziela, 15 grudnia 2019r.
UCS 10:00 EM3DACH - TAF -  
UCS 11:00 NET-PAK - DEMTECH -  
UCS 12:00 NIEDŹWIEDZIE - PAK TORUŃ -  
UCS 13:00 JORDANKI OSM ŁOWICZ - BUDLEX -  
UCS 14:00 JS POWER-POL - JÓZEFA TEAM -