Facebook TLSP

Wyniki/terminarz

Ekstraklasa - Liga na boisku 2020
 
 1 kolejka
  środa, 27 maja 2020r.
REJA 17:30 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - FENIX MAP 23 : 2  
REJA 18:30 EURO-DRÓB - EM3DACH 12 : 0  
REJA 19:30 JS POWER-POL - FC DEVILS 11 : 2  
  czwartek, 28 maja 2020r.
REJA 18:00 12 WOG - JÓZEFA TEAM 10 : 2  
REJA 19:00 DREWPOL - NIEDŹWIEDZIE 17 : 1  
 
 2 kolejka
  środa, 03 czerwca 2020r.
REJA 17:30 JS POWER-POL - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ 0 : 5  
REJA 18:30 EM3DACH - JÓZEFA TEAM 6 : 1  
REJA 19:30 EURO-DRÓB - NIEDŹWIEDZIE 9 : 0  
  czwartek, 04 czerwca 2020r.
REJA 18:00 FENIX MAP - DREWPOL 0 : 13  
REJA 19:00 12 WOG - FC DEVILS 16 : 4  
 
 3 kolejka
  poniedziałek, 08 czerwca 2020r.
ZS31 20:00 FENIX MAP - JS POWER-POL 0 : 7  
  wtorek, 09 czerwca 2020r.
ZS31 17:00 EM3DACH - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ 2 : 6  
  środa, 10 czerwca 2020r.
REJA 17:30 FC DEVILS - DREWPOL 0 : 14  
REJA 18:30 JÓZEFA TEAM - EURO-DRÓB 0 : 11  
REJA 19:30 NIEDŹWIEDZIE - 12 WOG 1 : 15  
 
 4 kolejka
  środa, 17 czerwca 2020r.
REJA 17:30 JÓZEFA TEAM - DREWPOL 1 : 7  
REJA 18:30 EM3DACH - 12 WOG 6 : 9  
REJA 19:30 EURO-DRÓB - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ 0 : 0  
  czwartek, 18 czerwca 2020r.
REJA 18:00 NIEDŹWIEDZIE - JS POWER-POL 2 : 8  
REJA 19:00 FC DEVILS - FENIX MAP 7 : 0  
 
 5 kolejka
  środa, 24 czerwca 2020r.
REJA 17:30 FENIX MAP - NIEDŹWIEDZIE 0 : 9  
REJA 18:30 12 WOG - EURO-DRÓB 1 : 10  
REJA 19:30 JS POWER-POL - JÓZEFA TEAM 2 : 3  
  czwartek, 25 czerwca 2020r.
REJA 18:00 DREWPOL - EM3DACH 6 : 1  
REJA 19:00 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - FC DEVILS 12 : 0  
 
 6 kolejka
  środa, 01 lipca 2020r.
REJA 17:30 JS POWER-POL - DREWPOL 4 : 7  
REJA 18:30 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - JÓZEFA TEAM 9 : 3  
REJA 19:30 FC DEVILS - EURO-DRÓB 2 : 10  
  czwartek, 02 lipca 2020r.
REJA 19:00 NIEDŹWIEDZIE - EM3DACH 4 : 4  
 
 7 kolejka
  poniedziałek, 06 lipca 2020r.
ZS31 20:00 FENIX MAP - 12 WOG -  
  środa, 08 lipca 2020r.
REJA 17:30 FENIX MAP - EM3DACH -  
REJA 18:30 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - NIEDŹWIEDZIE -  
REJA 19:30 JS POWER-POL - EURO-DRÓB -  
  czwartek, 09 lipca 2020r.
REJA 18:00 DREWPOL - 12 WOG -  
REJA 19:00 FC DEVILS - JÓZEFA TEAM -  
 
 8 kolejka
  środa, 15 lipca 2020r.
REJA 17:30 EM3DACH - JS POWER-POL -  
REJA 18:30 JÓZEFA TEAM - FENIX MAP -  
REJA 19:30 12 WOG - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ -  
  czwartek, 16 lipca 2020r.
REJA 18:00 EURO-DRÓB - DREWPOL -  
REJA 19:00 NIEDŹWIEDZIE - FC DEVILS -  
 
 9 kolejka
  środa, 22 lipca 2020r.
REJA 17:30 DREWPOL - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ -  
REJA 18:30 12 WOG - JS POWER-POL -  
REJA 19:30 EURO-DRÓB - FENIX MAP -  
  czwartek, 23 lipca 2020r.
REJA 18:00 JÓZEFA TEAM - NIEDŹWIEDZIE -  
REJA 19:00 EM3DACH - FC DEVILS -  
 
 10 kolejka
  środa, 29 lipca 2020r.
REJA 17:30 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - FENIX MAP -  
REJA 18:30 EURO-DRÓB - EM3DACH -  
REJA 19:30 12 WOG - JÓZEFA TEAM -  
  czwartek, 30 lipca 2020r.
REJA 18:00 JS POWER-POL - FC DEVILS -  
REJA 19:00 DREWPOL - NIEDŹWIEDZIE -  
 
 11 kolejka
  środa, 05 sierpnia 2020r.
REJA 17:30 JS POWER-POL - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ -  
REJA 18:30 EM3DACH - JÓZEFA TEAM -  
REJA 19:30 EURO-DRÓB - NIEDŹWIEDZIE -  
  czwartek, 06 sierpnia 2020r.
REJA 18:00 FENIX MAP - DREWPOL -  
REJA 19:00 12 WOG - FC DEVILS -  
 
 12 kolejka
  środa, 12 sierpnia 2020r.
REJA 17:30 FC DEVILS - DREWPOL -  
REJA 18:30 JÓZEFA TEAM - EURO-DRÓB -  
REJA 19:30 NIEDŹWIEDZIE - 12 WOG -  
  czwartek, 13 sierpnia 2020r.
REJA 18:00 EM3DACH - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ -  
REJA 19:00 FENIX MAP - JS POWER-POL -  
 
 13 kolejka
  środa, 19 sierpnia 2020r.
REJA 17:30 JÓZEFA TEAM - DREWPOL -  
REJA 18:30 EM3DACH - 12 WOG -  
REJA 19:30 EURO-DRÓB - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ -  
  czwartek, 20 sierpnia 2020r.
REJA 18:00 NIEDŹWIEDZIE - JS POWER-POL -  
REJA 19:00 FC DEVILS - FENIX MAP -  
 
 14 kolejka
  środa, 26 sierpnia 2020r.
REJA 17:30 FENIX MAP - NIEDŹWIEDZIE -  
REJA 18:30 12 WOG - EURO-DRÓB -  
REJA 19:30 JS POWER-POL - JÓZEFA TEAM -  
  czwartek, 27 sierpnia 2020r.
REJA 18:00 DREWPOL - EM3DACH -  
REJA 19:00 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - FC DEVILS -  
 
 15 kolejka
  środa, 02 września 2020r.
REJA 17:30 JS POWER-POL - DREWPOL -  
REJA 18:30 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - JÓZEFA TEAM -  
REJA 19:30 FC DEVILS - EURO-DRÓB -  
  czwartek, 03 września 2020r.
REJA 18:00 FENIX MAP - 12 WOG -  
REJA 19:00 NIEDŹWIEDZIE - EM3DACH -  
 
 16 kolejka
  środa, 09 września 2020r.
REJA 17:30 FENIX MAP - EM3DACH -  
REJA 18:30 SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ - NIEDŹWIEDZIE -  
REJA 19:30 JS POWER-POL - EURO-DRÓB -  
  czwartek, 10 września 2020r.
REJA 18:00 DREWPOL - 12 WOG -  
REJA 19:00 FC DEVILS - JÓZEFA TEAM -  
 
 17 kolejka
  środa, 16 września 2020r.
REJA 17:30 EM3DACH - JS POWER-POL -  
REJA 18:30 JÓZEFA TEAM - FENIX MAP -  
REJA 19:30 12 WOG - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ -  
  czwartek, 17 września 2020r.
REJA 18:00 EURO-DRÓB - DREWPOL -  
REJA 19:00 NIEDŹWIEDZIE - FC DEVILS -  
 
 18 kolejka
  środa, 23 września 2020r.
REJA 17:30 DREWPOL - SZWEJK / ENCANTO SALON WNĘTRZ -  
REJA 18:30 12 WOG - JS POWER-POL -  
REJA 19:30 EURO-DRÓB - FENIX MAP -  
  czwartek, 24 września 2020r.
REJA 18:00 JÓZEFA TEAM - NIEDŹWIEDZIE -  
REJA 19:00 EM3DACH - FC DEVILS -