Facebook TLSP

Wyniki/terminarz

Ekstraklasa - Halowa Liga Piłkarska 2020
 1 kolejka
  niedziela, 25 października 2020r.
H4LO 15:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - AZS UMK 5 : 2  
H4LO 16:00 12 WOG - SWIMER 4 : 2  
H4LO 17:00 DEMTECH - DREWPOL 2 : 4  
H4LO 18:00 ORTUS-MED - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE 2 : 7  
H4LO 19:00 JS POWER-POL - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ 6 : 1  
 2 kolejka
  niedziela, 08 listopada 2020r.
H4LO 15:00 12 WOG - ORTUS-MED 20 : 3  
H4LO 16:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - GĘSIA SZYJA/ENCANTO 3 : 12  
H4LO 17:00 DREWPOL - JS POWER-POL 7 : 4  
H4LO 18:00 AZS UMK - DEMTECH 1 : 6  
 3 kolejka
  niedziela, 15 listopada 2020r.
HSP31 15:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE 4 : 5  
HSP31 16:00 DREWPOL - AZS UMK 9 : 2  
HSP31 17:00 DEMTECH - ORTUS-MED 3 : 9  
HSP31 18:00 JS POWER-POL - 12 WOG 1 : 5  
HSP31 19:00 SWIMER - GĘSIA SZYJA/ENCANTOPrzełożony
 4 kolejka
  niedziela, 22 listopada 2020r.
H4LO 15:00 ORTUS-MED - SWIMER 4 : 7  
H4LO 16:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - 12 WOG 2 : 3  
H4LO 17:00 DEMTECH - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE 7 : 4  
H4LO 18:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - DREWPOL 3 : 4  
H4LO 19:00 JS POWER-POL - AZS UMK 8 : 1  
 5 kolejka
  czwartek, 26 listopada 2020r.
H4LO 17:30 SWIMER - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ 6 : 5  
  niedziela, 29 listopada 2020r.
H4LO 15:00 DEMTECH - JS POWER-POL 6 : 7  
H4LO 16:00 ORTUS-MED - DREWPOL 3 : 9  
H4LO 17:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - SWIMER 5 : 7  
H4LO 18:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ 7 : 4  
H4LO 19:00 12 WOG - AZS UMK 5 : 5  
 6 kolejka
  niedziela, 06 grudnia 2020r.
H4LO 15:00 AZS UMK - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ 6 : 1  
H4LO 16:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - JS POWER-POL 3 : 15  
H4LO 17:00 12 WOG - DEMTECH 3 : 8  
H4LO 18:00 DREWPOL - SWIMER 11 : 2  
H4LO 19:00 ORTUS-MED - GĘSIA SZYJA/ENCANTO 4 : 9  
 7 kolejka
  niedziela, 13 grudnia 2020r.
H4LO 15:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - DEMTECH 9 : 2  
H4LO 16:00 AZS UMK - SWIMER 2 : 3  
H4LO 17:00 12 WOG - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ 1 : 6  
H4LO 18:00 ORTUS-MED - JS POWER-POL 4 : 12  
H4LO 19:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - DREWPOL 4 : 10  
 8 kolejka
  niedziela, 20 grudnia 2020r.
H4LO 15:00 DREWPOL - 12 WOG 5 : 3  
H4LO 16:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - ORTUS-MED 5 : 5  
H4LO 17:00 JS POWER-POL - GĘSIA SZYJA/ENCANTO 8 : 1  
H4LO 18:00 AZS UMK - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE 5 : 4  
H4LO 19:00 SWIMER - DEMTECH 5 : 8  
 9 kolejka
  niedziela, 03 stycznia 2021r.
H4LO 15:00 SWIMER - JS POWER-POL -  
H4LO 16:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - DEMTECH -  
H4LO 17:00 AZS UMK - ORTUS-MED -  
H4LO 18:00 DREWPOL - GĘSIA SZYJA/ENCANTO -  
H4LO 19:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - 12 WOG -  
 10 kolejka
  niedziela, 10 stycznia 2021r.
H4LO 15:00 AZS UMK - GĘSIA SZYJA/ENCANTO -  
H4LO 16:00 SWIMER - 12 WOG -  
H4LO 17:00 DREWPOL - DEMTECH -  
H4LO 18:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - ORTUS-MED -  
H4LO 19:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - JS POWER-POL -  
 11 kolejka
  niedziela, 17 stycznia 2021r.
H4LO 15:00 ORTUS-MED - 12 WOG -  
H4LO 16:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE -  
H4LO 17:00 JS POWER-POL - DREWPOL -  
H4LO 18:00 DEMTECH - AZS UMK -  
H4LO 19:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - SWIMER -  
 12 kolejka
  niedziela, 24 stycznia 2021r.
H4LO 15:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ -  
H4LO 16:00 AZS UMK - DREWPOL -  
H4LO 17:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - SWIMER -  
H4LO 18:00 12 WOG - JS POWER-POL -  
H4LO 19:00 ORTUS-MED - DEMTECH -  
 13 kolejka
  niedziela, 31 stycznia 2021r.
H4LO 15:00 SWIMER - ORTUS-MED -  
H4LO 16:00 12 WOG - GĘSIA SZYJA/ENCANTO -  
H4LO 17:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - DEMTECH -  
H4LO 18:00 DREWPOL - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ -  
H4LO 19:00 AZS UMK - JS POWER-POL -  
 14 kolejka
  niedziela, 07 lutego 2021r.
H4LO 15:00 JS POWER-POL - DEMTECH -  
H4LO 16:00 DREWPOL - ORTUS-MED -  
H4LO 17:00 SWIMER - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE -  
H4LO 18:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - GĘSIA SZYJA/ENCANTO -  
H4LO 19:00 AZS UMK - 12 WOG -  
 15 kolejka
  niedziela, 14 lutego 2021r.
H4LO 15:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - AZS UMK -  
H4LO 16:00 JS POWER-POL - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE -  
H4LO 17:00 DEMTECH - 12 WOG -  
H4LO 18:00 SWIMER - DREWPOL -  
H4LO 19:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - ORTUS-MED -  
 16 kolejka
  niedziela, 21 lutego 2021r.
H4LO 15:00 DEMTECH - GĘSIA SZYJA/ENCANTO -  
H4LO 16:00 SWIMER - AZS UMK -  
H4LO 17:00 FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ - 12 WOG -  
H4LO 18:00 JS POWER-POL - ORTUS-MED -  
H4LO 19:00 DREWPOL - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE -  
 17 kolejka
  niedziela, 28 lutego 2021r.
H4LO 15:00 12 WOG - DREWPOL -  
H4LO 16:00 ORTUS-MED - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ -  
H4LO 17:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - JS POWER-POL -  
H4LO 18:00 R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE - AZS UMK -  
H4LO 19:00 DEMTECH - SWIMER -  
 18 kolejka
  niedziela, 07 marca 2021r.
H4LO 15:00 JS POWER-POL - SWIMER -  
H4LO 16:00 DEMTECH - FC EXTRA PAINTBALL TORUŃ -  
H4LO 17:00 ORTUS-MED - AZS UMK -  
H4LO 18:00 GĘSIA SZYJA/ENCANTO - DREWPOL -  
H4LO 19:00 12 WOG - R1 SQUAD MTL STALE NIERDZEWNE -