Wyniki/terminarz

Liga Oldbojów - Liga na boisku 2017
 
 1 kolejka
  wtorek, 25 kwietnia 2017r.
ZS24 18:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - S.K.E.T. 6 : 4  
ZS24 19:00 2EGO - WRZOSY 3 : 2  
  środa, 26 kwietnia 2017r.
SP11 17:00 EM3DACH - OLDBOJ-SKARPA 3 : 5  
SP11 18:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - DRINK TEAM 12 : 5  
  piątek, 28 kwietnia 2017r.
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - POMOREK EMTOR 5 : 3  
 
 2 kolejka
  wtorek, 09 maja 2017r.
ZS24 18:00 WRZOSY - S.K.E.T. 9 : 5  
ZS24 19:00 DRINK TEAM - EM3DACH 10 : 3  
  środa, 10 maja 2017r.
SP11 17:00 TORMAL - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 3 : 5  
SP11 18:00 POMOREK EMTOR - 2EGO 4 : 2  
  piątek, 12 maja 2017r.
ZS24 19:00 INSTALNOVA KUMPLE - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 3 : 4  
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - OLDBOYS TEAM TORUŃ 5 : 7  
 
 3 kolejka
  wtorek, 16 maja 2017r.
ZS24 18:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - POMOREK EMTOR 3 : 3  
ZS24 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - TORMAL 8 : 5  
  środa, 17 maja 2017r.
SP11 17:00 WRZOSY - INSTALNOVA KUMPLE 8 : 4  
SP11 18:00 S.K.E.T. - DRINK TEAM 4 : 10  
  piątek, 19 maja 2017r.
ZS24 19:00 EM3DACH - INSTALNOVA KUMPLE 3 : 2  
ZS24 20:00 2EGO - OLDBOJ-SKARPA 3 : 5  
 
 4 kolejka
  wtorek, 23 maja 2017r.
ZS24 18:00 DRINK TEAM - WRZOSY 7 : 6  
ZS24 19:00 TORMAL - 2EGO 3 : 2  
  środa, 24 maja 2017r.
SP11 17:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - EM3DACH 12 : 1  
SP11 18:00 INSTALNOVA KUMPLE - S.K.E.T. 4 : 4  
  piątek, 26 maja 2017r.
ZS24 19:00 POMOREK EMTOR - EM3DACH 3 : 2  
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 6 : 3  
 
 5 kolejka
  środa, 31 maja 2017r.
SP11 17:00 S.K.E.T. - TORMAL 2 : 12  
SP11 18:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - DRINK TEAM 6 : 6  
  piątek, 02 czerwca 2017r.
ZS24 19:00 EM3DACH - WRZOSY 6 : 7  
ZS24 20:00 TORMAL - OLDBOJ-SKARPA 5 : 2  
 
 6 kolejka
  wtorek, 06 czerwca 2017r.
G21 20:00 WRZOSY - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 7 : 4  
ZS24 18:00 POMOREK EMTOR - TORMAL 4 : 3  
ZS24 19:00 DRINK TEAM - 2EGO 1 : 5  
  środa, 07 czerwca 2017r.
SP11 18:00 S.K.E.T. - EM3DACH 8 : 2  
  piątek, 09 czerwca 2017r.
ZS24 19:00 INSTALNOVA KUMPLE - OLDBOYS TEAM TORUŃ 1 : 17  
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - WRZOSY 5 : 7  
 
 7 kolejka
  wtorek, 13 czerwca 2017r.
G21 20:00 TORMAL - WRZOSY 9 : 4  
ZS24 18:00 POMOREK EMTOR - INSTALNOVA KUMPLE 1 : 6  
ZS24 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - S.K.E.T. 9 : 7  
  środa, 14 czerwca 2017r.
SP11 17:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - 2EGO 5 : 8  
  poniedziałek, 19 czerwca 2017r.
AKA 20:00 OLDBOJ-SKARPA - DRINK TEAM 4 : 4  
 
 8 kolejka
  wtorek, 20 czerwca 2017r.
ZS24 18:00 EM3DACH - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 5 : 6  
ZS24 19:00 WRZOSY - OLDBOYS TEAM TORUŃ 3 : 14  
  środa, 21 czerwca 2017r.
SP11 17:00 POMOREK EMTOR - DRINK TEAM 3 : 7  
SP11 18:00 S.K.E.T. - 2EGO 3 : 10  
  czwartek, 22 czerwca 2017r.
G21 20:00 TORMAL - INSTALNOVA KUMPLE 13 : 3  
 
 9 kolejka
  wtorek, 27 czerwca 2017r.
ZS24 18:00 INSTALNOVA KUMPLE - DRINK TEAM 3 : 2  
ZS24 19:00 POMOREK EMTOR - WRZOSY 3 : 5  
  środa, 28 czerwca 2017r.
SP11 17:00 2EGO - OLDBOYS TEAM TORUŃ 5 : 6  
SP11 18:00 TORMAL - EM3DACH 8 : 4  
  piątek, 30 czerwca 2017r.
ZS24 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 13 : 2  
ZS24 20:00 2EGO - INSTALNOVA KUMPLE 2 : 4  
 
 10 kolejka
  wtorek, 04 lipca 2017r.
ZS24 18:00 S.K.E.T. - POMOREK EMTOR 1 : 12  
ZS24 19:00 2EGO - EM3DACH 8 : 3  
 
 11 kolejka
  wtorek, 22 sierpnia 2017r.
ZS24 18:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - S.K.E.T. 1 : 2  
ZS24 19:00 2EGO - WRZOSY 5 : 3  
  środa, 23 sierpnia 2017r.
SP11 17:00 EM3DACH - OLDBOJ-SKARPA 9 : 6  
SP11 18:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - DRINK TEAM 6 : 1  
  piątek, 25 sierpnia 2017r.
ZS24 19:00 TORMAL - INSTALNOVA KUMPLE 4 : 2  
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - POMOREK EMTOR 6 : 2  
 
 12 kolejka
  wtorek, 29 sierpnia 2017r.
ZS24 18:00 WRZOSY - S.K.E.T. 7 : 3  
ZS24 19:00 DRINK TEAM - EM3DACH 4 : 2  
  środa, 30 sierpnia 2017r.
SP11 17:00 TORMAL - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 5 : 5  
SP11 18:00 POMOREK EMTOR - 2EGO 2 : 2  
  czwartek, 31 sierpnia 2017r.
ZS24 18:00 OLDBOJ-SKARPA - OLDBOYS TEAM TORUŃ 4 : 4  
  piątek, 01 września 2017r.
ZS24 19:00 INSTALNOVA KUMPLE - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 0 : 3
 
 13 kolejka
  wtorek, 05 września 2017r.
ZS24 18:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - POMOREK EMTOR 0 : 3  
ZS24 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - TORMAL 4 : 6  
ZS24 20:00 2EGO - OLDBOJ-SKARPA 4 : 4  
  środa, 06 września 2017r.
SP11 17:00 WRZOSY - INSTALNOVA KUMPLE 10 : 4  
SP11 18:00 S.K.E.T. - DRINK TEAM 5 : 4  
  piątek, 08 września 2017r.
ZS24 19:00 EM3DACH - INSTALNOVA KUMPLE 1 : 4  
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - S.K.E.T. 4 : 7  
 
 14 kolejka
  wtorek, 12 września 2017r.
ZS24 18:00 DRINK TEAM - WRZOSY 7 : 2  
ZS24 19:00 TORMAL - 2EGO 4 : 0  
  środa, 13 września 2017r.
SP11 17:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - EM3DACH 3 : 0
SP11 18:00 INSTALNOVA KUMPLE - S.K.E.T. 4 : 3  
  piątek, 15 września 2017r.
ZS24 19:00 POMOREK EMTOR - EM3DACH 5 : 1  
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 7 : 4  
 
 15 kolejka
  wtorek, 19 września 2017r.
ZS24 18:00 2EGO - INSTALNOVA KUMPLE 9 : 2  
ZS24 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - POMOREK EMTOR 10 : 3  
  środa, 20 września 2017r.
SP11 17:00 S.K.E.T. - TORMAL 7 : 6  
SP11 18:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - DRINK TEAM 2 : 15  
  piątek, 22 września 2017r.
ZS24 19:00 EM3DACH - WRZOSY 1 : 8  
ZS24 20:00 TORMAL - OLDBOJ-SKARPA 3 : 4  
 
 16 kolejka
  wtorek, 26 września 2017r.
ZS24 18:00 POMOREK EMTOR - TORMAL 3 : 5  
  środa, 27 września 2017r.
REJA 21:00 INSTALNOVA KUMPLE - OLDBOJ-SKARPA 3 : 2  
SP11 17:00 WRZOSY - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 5 : 1  
SP11 18:00 S.K.E.T. - EM3DACH 4 : 3  
  czwartek, 28 września 2017r.
ZS24 19:30 DRINK TEAM - TORMAL 2 : 7  
  piątek, 29 września 2017r.
ZS24 19:00 INSTALNOVA KUMPLE - OLDBOYS TEAM TORUŃ 0 : 3
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - WRZOSY 9 : 5  
 
 17 kolejka
  wtorek, 03 października 2017r.
ZS24 18:00 POMOREK EMTOR - INSTALNOVA KUMPLE 2 : 2  
ZS24 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - S.K.E.T. 7 : 2  
  środa, 04 października 2017r.
REJA 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - POMOREK EMTOR 10 : 0  
SP11 17:00 SALON OBUWNICZY NADIA MZK - 2EGO 3 : 1  
SP11 18:00 TORMAL - WRZOSY 4 : 1  
  czwartek, 05 października 2017r.
AKA 20:30 OLDBOJ-SKARPA - DRINK TEAM 2 : 3  
  piątek, 06 października 2017r.
ZS24 19:00 2EGO - EM3DACH 8 : 2  
 
 18 kolejka
  wtorek, 10 października 2017r.
ZS24 18:00 EM3DACH - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 5 : 4  
ZS24 19:00 WRZOSY - OLDBOYS TEAM TORUŃ 1 : 9  
  środa, 11 października 2017r.
SP11 17:00 POMOREK EMTOR - DRINK TEAM 2 : 3  
SP11 18:00 S.K.E.T. - 2EGO 1 : 12  
  piątek, 13 października 2017r.
ZS24 19:00 DRINK TEAM - TORMAL 4 : 1  
ZS24 20:00 INSTALNOVA KUMPLE - OLDBOJ-SKARPA 0 : 3
 
 19 kolejka
  wtorek, 17 października 2017r.
ZS24 18:00 INSTALNOVA KUMPLE - DRINK TEAM 0 : 3
ZS24 19:00 POMOREK EMTOR - WRZOSY 8 : 3  
  środa, 18 października 2017r.
SP11 17:00 2EGO - OLDBOYS TEAM TORUŃ 3 : 5  
SP11 18:00 TORMAL - EM3DACH 6 : 4  
  piątek, 20 października 2017r.
ZS24 19:00 OLDBOYS TEAM TORUŃ - SALON OBUWNICZY NADIA MZK 7 : 3  
ZS24 20:00 OLDBOJ-SKARPA - S.K.E.T. 6 : 3  
 
 20 kolejka
  wtorek, 24 października 2017r.
ZS24 18:00 S.K.E.T. - POMOREK EMTOR 6 : 5  
ZS24 19:00 DRINK TEAM - 2EGO 4 : 5