Wyniki/terminarz

I Liga - Halowa Liga Piłkarska 2017
 
 1 kolejka
  niedziela, 15 października 2017r.
UCS 10:00 TS OPATRUNKI BELLA - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 1 : 1  
UCS 11:00 REITER SOFA4YOU.COM - EURO-DRÓB II 8 : 6  
UCS 12:00 BUDLEX - AZS UMK 2 : 4  
UCS 13:00 EM3DACH - BRAJAN TEAM 6 : 10  
UCS 14:00 ORTUS-MED - PHU BATORY 11 : 2  
 
 2 kolejka
  niedziela, 22 października 2017r.
UCS 10:00 AZS UMK - REITER SOFA4YOU.COM 4 : 5  
UCS 11:00 EURO-DRÓB II - ORTUS-MED 9 : 4  
UCS 12:00 BRAJAN TEAM - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 6 : 3  
UCS 13:00 EM3DACH - BUDLEX 3 : 2  
UCS 14:00 PHU BATORY - TS OPATRUNKI BELLA 6 : 3  
 
 3 kolejka
  niedziela, 29 października 2017r.
UCS 10:00 TS OPATRUNKI BELLA - EM3DACH 7 : 6  
UCS 11:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - AZS UMK 2 : 5  
UCS 12:00 BRAJAN TEAM - REITER SOFA4YOU.COM 4 : 2  
UCS 13:00 PHU BATORY - EURO-DRÓB II 7 : 0  
UCS 14:00 ORTUS-MED - BUDLEX 4 : 2  
 
 4 kolejka
  niedziela, 05 listopada 2017r.
UCS 10:00 BUDLEX - PHU BATORY 2 : 2  
UCS 11:00 REITER SOFA4YOU.COM - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 1 : 0  
UCS 12:00 AZS UMK - BRAJAN TEAM 1 : 2  
UCS 13:00 ORTUS-MED - TS OPATRUNKI BELLA 5 : 10  
UCS 14:00 EM3DACH - EURO-DRÓB II 3 : 5  
 
 5 kolejka
  niedziela, 12 listopada 2017r.
UCS 10:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - ORTUS-MED 4 : 5  
UCS 11:00 BRAJAN TEAM - TS OPATRUNKI BELLA 4 : 8  
UCS 12:00 EURO-DRÓB II - BUDLEX 8 : 3  
UCS 13:00 AZS UMK - EM3DACH 7 : 1  
UCS 14:00 PHU BATORY - REITER SOFA4YOU.COM 3 : 0  
 
 6 kolejka
  niedziela, 19 listopada 2017r.
UCS 10:00 BUDLEX - BRAJAN TEAM 3 : 11  
UCS 11:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - PHU BATORY 2 : 1  
UCS 12:00 REITER SOFA4YOU.COM - EM3DACH 6 : 7  
UCS 13:00 TS OPATRUNKI BELLA - EURO-DRÓB II 6 : 5  
UCS 14:00 ORTUS-MED - AZS UMK 7 : 2  
 
 7 kolejka
  niedziela, 26 listopada 2017r.
UCS 10:00 EURO-DRÓB II - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 5 : 5  
UCS 11:00 EM3DACH - ORTUS-MED 3 : 7  
UCS 12:00 BUDLEX - REITER SOFA4YOU.COM 3 : 4  
UCS 13:00 PHU BATORY - BRAJAN TEAM 4 : 4  
UCS 14:00 AZS UMK - TS OPATRUNKI BELLA 3 : 3  
 
 8 kolejka
  niedziela, 03 grudnia 2017r.
UCS 10:00 TS OPATRUNKI BELLA - REITER SOFA4YOU.COM 4 : 4  
UCS 11:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - BUDLEX 3 : 5  
UCS 12:00 PHU BATORY - EM3DACH 4 : 4  
UCS 13:00 BRAJAN TEAM - ORTUS-MED 7 : 3  
UCS 14:00 EURO-DRÓB II - AZS UMK 5 : 5  
 
 9 kolejka
  niedziela, 10 grudnia 2017r.
UCS 10:00 REITER SOFA4YOU.COM - ORTUS-MED 10 : 6  
UCS 11:00 EM3DACH - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 7 : 4  
UCS 12:00 BUDLEX - TS OPATRUNKI BELLA 5 : 4  
UCS 13:00 EURO-DRÓB II - BRAJAN TEAM 5 : 2  
UCS 14:00 AZS UMK - PHU BATORY 1 : 5  
 
 10 kolejka
  niedziela, 17 grudnia 2017r.
UCS 10:00 TS OPATRUNKI BELLA - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 8 : 2  
UCS 11:00 REITER SOFA4YOU.COM - EURO-DRÓB II 2 : 6  
UCS 12:00 BUDLEX - AZS UMK 2 : 4  
UCS 13:00 ORTUS-MED - PHU BATORY 5 : 3  
UCS 14:00 EM3DACH - BRAJAN TEAM 7 : 5  
 
 11 kolejka
  niedziela, 07 stycznia 2018r.
UCS 10:00 AZS UMK - REITER SOFA4YOU.COM 7 : 5  
UCS 11:00 EURO-DRÓB II - ORTUS-MED 10 : 1  
UCS 12:00 BRAJAN TEAM - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 4 : 3  
UCS 13:00 EM3DACH - BUDLEX 5 : 2  
UCS 14:00 PHU BATORY - TS OPATRUNKI BELLA 4 : 7  
 
 12 kolejka
  niedziela, 14 stycznia 2018r.
UCS 10:00 TS OPATRUNKI BELLA - EM3DACH 2 : 7  
UCS 11:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - AZS UMK 3 : 8  
UCS 12:00 BRAJAN TEAM - REITER SOFA4YOU.COM 4 : 3  
UCS 13:00 PHU BATORY - EURO-DRÓB II 7 : 8  
UCS 14:00 ORTUS-MED - BUDLEX 2 : 3  
 
 13 kolejka
  niedziela, 21 stycznia 2018r.
UCS 10:00 BUDLEX - PHU BATORY 3 : 8  
UCS 11:00 REITER SOFA4YOU.COM - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 1 : 1  
UCS 12:00 AZS UMK - BRAJAN TEAM 6 : 2  
UCS 13:00 ORTUS-MED - TS OPATRUNKI BELLA 7 : 6  
UCS 14:00 EM3DACH - EURO-DRÓB II 3 : 3  
 
 14 kolejka
  niedziela, 28 stycznia 2018r.
HSP31 10:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - ORTUS-MED 4 : 6  
HSP31 11:00 BRAJAN TEAM - TS OPATRUNKI BELLA 8 : 8  
HSP31 12:00 EURO-DRÓB II - BUDLEX 5 : 5  
HSP31 13:00 AZS UMK - EM3DACH 11 : 4  
HSP31 14:00 PHU BATORY - REITER SOFA4YOU.COM 16 : 2  
 
 15 kolejka
  niedziela, 04 lutego 2018r.
UCS 10:00 BUDLEX - BRAJAN TEAM 2 : 10  
UCS 11:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - PHU BATORY 3 : 4  
UCS 12:00 REITER SOFA4YOU.COM - EM3DACH 4 : 1  
UCS 13:00 TS OPATRUNKI BELLA - EURO-DRÓB II 2 : 8  
UCS 14:00 ORTUS-MED - AZS UMK 4 : 7  
 
 16 kolejka
  niedziela, 11 lutego 2018r.
UCS 10:00 EURO-DRÓB II - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 6 : 2  
UCS 11:00 EM3DACH - ORTUS-MED 4 : 8  
UCS 12:00 BUDLEX - REITER SOFA4YOU.COM 4 : 3  
UCS 13:00 PHU BATORY - BRAJAN TEAM 5 : 2  
UCS 14:00 AZS UMK - TS OPATRUNKI BELLA 9 : 4  
 
 17 kolejka
  niedziela, 18 lutego 2018r.
UCS 10:00 TS OPATRUNKI BELLA - REITER SOFA4YOU.COM 1 : 1  
UCS 11:00 WYGRYWAJ ALBO GIŃ - BUDLEX 3 : 5  
UCS 12:00 PHU BATORY - EM3DACH 1 : 4  
UCS 13:00 BRAJAN TEAM - ORTUS-MED 4 : 1  
UCS 14:00 EURO-DRÓB II - AZS UMK 3 : 4  
 
 18 kolejka
  niedziela, 25 lutego 2018r.
UCS 10:00 REITER SOFA4YOU.COM - ORTUS-MED 4 : 3  
UCS 11:00 EM3DACH - WYGRYWAJ ALBO GIŃ 17 : 2  
UCS 12:00 BUDLEX - TS OPATRUNKI BELLA 3 : 8  
UCS 13:00 EURO-DRÓB II - BRAJAN TEAM 3 : 1  
UCS 14:00 AZS UMK - PHU BATORY 3 : 5