Ostatnie spotkanie:
BAT
14.04.2024
10:3
ARG
AZS
14.04.2024
8:6
JZE
ESK
14.04.2024
5:8
CPK
GLC
14.04.2024
0:3
PAK
PMZ
14.04.2024
0:3
WYG
Pokaż menu
Ukryj menu
Halowa liga piłkarska
I Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
II Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Archiwum
Liga na boisku
Sezon 2017
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2018
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2021
Ekstraklasa
I Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2022
Liga Open
Liga Oldbojów
Sezon 2023
Rozgrywki TLSP
Halowa Liga Piłkarska
Sezon 2017/18
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Oldboje
Baraże
Sezon 2018/19
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019/20
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020/21
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2021/22
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Sezon 2022/23
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Sezon 2023 (I runda)
I Liga
II Liga
Beach Soccer
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Strona główna
O nas
Regulamin
Do pobrania
Sędziowie
Video
Archiwum
Polityka prywatności
Kontakt
Strona główna
O nas
Regulamin
Do pobrania
Sędziowie
Video
Archiwum
Polityka prywatności
Kontakt
Halowa liga piłkarska
I Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
II Liga
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Archiwum
Liga na boisku
Sezon 2017
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2018
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2021
Ekstraklasa
I Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2022
Liga Open
Liga Oldbojów
Sezon 2023
Rozgrywki TLSP
Halowa Liga Piłkarska
Sezon 2017/18
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Oldboje
Baraże
Sezon 2018/19
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2019/20
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Baraże
Sezon 2020/21
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Liga Oldbojów
Sezon 2021/22
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Sezon 2022/23
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
III Liga
Sezon 2023 (I runda)
I Liga
II Liga
Beach Soccer
Tabela
Wyniki/terminarz
Strzelcy bramek
Kartki
Współpraca
Strzelcy bramek
Zawodnik
Drużyna
Strzelone bramki
Jeremi Zaremba
BEER TEAM
39
Robert Łotysz
B.A.U.S. AT
33
Piotr Wiśniewski
FENIX MAP
31
Przemysław Kłaniecki
JBB TORUŃ
25
Hubert Kotkiewicz
BEER TEAM
23
Paweł Makowski
JORDANKI SABBUD
21
Marek Wiśniewski
MERCURIUS TORUŃ
21
Wojciech Fiedziuszko
TS OPATRUNKI BELLA
21
Patryk Rumiński
FENIX MAP
20
Marek Karpiński
TS OPATRUNKI BELLA
20
Artur Żero
TS OPATRUNKI BELLA
20
Marcel Zimmermann
FC DEVILS
18
Marcin Bumbul
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
18
Karol Szyszkowski
BEER TEAM
16
Patryk Kurlenda
JBB TORUŃ
16
Damian Rumiński
FC DEVILS
16
Krzysztof Duszyński
NEUCA
15
Marcin Wiśniewski
TS OPATRUNKI BELLA
14
Przemysław Pietras
B.A.U.S. AT
14
Miłosz Makowski
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
14
Mateusz Popielewski
FC DEVILS
13
Rafał Budrewicz
FC DEVILS
13
Jakub Piórkowski
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
12
Andrzej Antolak
NEUCA
12
Mateusz Gwoździański
JORDANKI SABBUD
10
Karol Sułecki
JBB TORUŃ
10
Mariusz Kaźmierski
JORDANKI SABBUD
10
Leszek Świejkowski
BEER TEAM
9
Krzysztof Orłowski
FC DEVILS
9
Radosław Pyszczek
B.A.U.S. AT
9
Wiktor Siołkowski
JORDANKI SABBUD
9
Robert Pleskot
JORDANKI SABBUD
9
Sebastian Foksiński
FENIX MAP
8
Radosław Tomaszewski
MERCURIUS TORUŃ
8
Krzysztof Wierzbowski
TS OPATRUNKI BELLA
8
Łukasz Zielazny
FC DEVILS
8
Radosław Olewiński
BEER TEAM
8
Denis Żabiński
FENIX MAP
8
Dariusz Nowakowski
FC DEVILS
8
Sławomir Konury
BEER TEAM
8
Przemysław Rentflejsz
JORDANKI SABBUD
8
Marcin Przybylak
TS OPATRUNKI BELLA
8
Mariusz Deresz
TS OPATRUNKI BELLA
7
Marcin Gorczyński
JBB TORUŃ
7
Mariusz Chyb
TS OPATRUNKI BELLA
6
Marcin Fudała
MERCURIUS TORUŃ
6
Dawid Kopczyński
FC DEVILS
6
Radosław Mikuczeński
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
6
Krystian Przyjałkowski
JBB TORUŃ
6
Michał Wysocki
NEUCA
6
Rafał Dudkowski
FENIX MAP
6
Krystian Zieliński
JORDANKI SABBUD
6
Karol Pawlik
JORDANKI SABBUD
6
Andrzej Wiśniewski
MERCURIUS TORUŃ
6
Marcin Soczewka
B.A.U.S. AT
6
Mateusz Urbański
MERCURIUS TORUŃ
5
Marek Poskrop
NEUCA
5
Michał Kosiński
JBB TORUŃ
5
Przemysław Kalinowski
B.A.U.S. AT
5
Dariusz Popielewski
FC DEVILS
5
Leszek Szafrański
JORDANKI SABBUD
5
Mateusz Kuczyński
MERCURIUS TORUŃ
5
Dariusz Wantoch-Rekowski
NEUCA
5
Wojciech Grzywiński
TS OPATRUNKI BELLA
5
Szymon Kowalski
BEER TEAM
5
Łukasz Radecki
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
5
Mariusz Jabłoński
MERCURIUS TORUŃ
5
Kacper Machałowski
TS OPATRUNKI BELLA
5
Daniel Pawłowski
B.A.U.S. AT
5
Arkadiusz Supczinski
JORDANKI SABBUD
5
Mikołaj Makowski
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
5
Artur Dec
JBB TORUŃ
5
Marcin Przystalski
FC DEVILS
4
Marcin Snopkowski
FENIX MAP
4
Piotr Pietrucki
MERCURIUS TORUŃ
4
Radosław Zaleśkiewicz
JORDANKI SABBUD
4
Paweł Głaz
FENIX MAP
4
Michał Gałązka
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
4
Damian Głodowski
B.A.U.S. AT
4
Dariusz Afelt
BEER TEAM
4
Krystian Łowkajtis
B.A.U.S. AT
3
Daniel Glinkau
JBB TORUŃ
3
Stanisław Briegmann
JORDANKI SABBUD
3
Maciej Murszewski
JORDANKI SABBUD
3
Piotr Sucharski
NEUCA
3
Piotr Rumiński
FENIX MAP
3
Tomasz Dulanowski
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
3
Adam Winiarski
MERCURIUS TORUŃ
3
Daniel Ochnicki
NEUCA
3
Nikodem Wójcik
JBB TORUŃ
3
Piotr Szmalc
MERCURIUS TORUŃ
3
Bartosz Czekała
JBB TORUŃ
3
Karol Ruszkowski
NEUCA
3
Dariusz Ilczuk
MERCURIUS TORUŃ
3
Maciej Cywiński
TS OPATRUNKI BELLA
3
Patryk Woźniak
NEUCA
2
Krzysztof Leszczyński
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
2
Bartosz Zygmont
TS OPATRUNKI BELLA
2
Piotr Dembiński
JBB TORUŃ
2
Andrzej Wiśniewski
FENIX MAP
2
Mariusz Łangowski
JBB TORUŃ
2
Maciej Kilanowski
TS OPATRUNKI BELLA
2
Mariusz Czupich
TS OPATRUNKI BELLA
2
Marek Zapała
B.A.U.S. AT
2
Rafał Wszelak
B.A.U.S. AT
2
Paweł Witkowski
NEUCA
2
Sebastian Konklewski
JORDANKI SABBUD
2
Marcin Szreder
B.A.U.S. AT
2
Alexander Sumin
MERCURIUS TORUŃ
2
Marek Brewiński
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
2
Mateusz Kwasigroch
NEUCA
2
Radosław Jaworowicz
MERCURIUS TORUŃ
2
Przemysław Mentkowski
MERCURIUS TORUŃ
2
Dariusz Mądrzejewski
JORDANKI SABBUD
1
Dawid Kraśniewski
JBB TORUŃ
1
Jarosław Kotarski
TS OPATRUNKI BELLA
1
Mikołaj Detyna
JBB TORUŃ
1
Vadim Burnosienko
JBB TORUŃ
1
Szymon Szczęsny
MERCURIUS TORUŃ
1
Dawid Betke
JBB TORUŃ
1
Adam Wiśniewski
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
1
Łukasz Sakowski
BEER TEAM
1
Kamil Wróblewski
WYGRYWAJ ALBO GIŃ
1
Marcin Grajkowski
FENIX MAP
1
Maciej Ciećwierz
JBB TORUŃ
1
Kamil Biedrzyński
B.A.U.S. AT
1
Adam Maćkiewicz
TS OPATRUNKI BELLA
1
Kamil Staśkiewicz
FC DEVILS
1
Piotr Duszyński
NEUCA
1
Daniel Chrabąszczewski
MERCURIUS TORUŃ
1
Bartosz Poskrop
NEUCA
1
Marcin Gliński
FC DEVILS
1
Łukasz Stankiewicz
MERCURIUS TORUŃ
1
Sponsorzy Wspierający
Partnerzy